Referencie


Naše občianske združenie sa snaźí angažovať aj na rôznych verejných podujatiach. Počas nášho pôsobenia sme už spoznali kopec spokojných zákazníkov a tu sú niektorí z nich.

CountryFest

Koncom júla nás môžete vidieť aj na Countryfeste v Jaslovských Bohuniciach. Pripravili sme kútik stolných hier pre malých i veľkých, kde s nami môžete vyplniť svoje prázdne miesta v bohatom programe, ktorý tento festival ponúka

Viac o podujatí nájdete na jeho webstránke, alebo facebooku

Unicon

Unicon bola výborná akcia v Trnave, ktorú sme si skvele užili. Hlavným eventom tejto akcie bola LAN party avšak vedľajšie podujatia boli youtuberi, cosplayeri, konzolová retroherňa a samozrejme my s Gaming Keepom ako doskové hry a wargaming.

Zúčastníme sa aj na najbližšom unicone, ktorý sa uskutoční vo februári 2017

Viac o cone nájdete na jeho facebookovej stránke

Slnečný festival

Posledné leto sme sa zúčastnili aj na Slnečnom festivale v Senci. V tomto prípade sa jednalo o festival divadla a okrem nás ste tu mohli vidieť kopu divadelných zoskupení od detského divadla až po pouličnú improvizáciu.

Tento rok nás nájdete na slnečnom festivale opäť a to od 9.9. do 10.9.2016

Viac o festivale nájdete na jeho webe

Zavolajte nás

Ak hľadáte ľudí, ktorí vám zaistia sekundárny program na vašom podujatí, alebo organizujete teambuilding a chcete vašim zamestnancom poskytnúť profesionálov, ktorí ich zabavia na celý večer, napíšte nám e-mail.

Trnavský piknik

Na podujatí Trnavský piknik sa zúčastňujeme už od jeho vzniku. Jedná sa o akciu organizovanú mestom Trnava a jeho občianskymi združeniami, ktoré si rozložia svoje stánky na nejakom príjemnom mieste a venujú sa tu jedlu, hudbe, divadlu a ďalším formám aktívneho odpočinku.

Od začiatku Piknikov v Trnave sme zatiaľ nevynechali ani jeden a tak nás určite nájdete aj na nasledujúcom!

Viac o Trnavskom pikniku nájdete na jeho facebookových stránkach.

Ak máte záujem o naše novinky a články, prihláste sa do nášho odberu