Pravidelné akcie


Gaming keep niektoré akcie organizuje na viac, či menej pravidelnej báze. Budeme radi keď na niektoré prídete.

Piatkový čaj o piatej

V piatky sa stretávame v pokľudnejšej atmosfére. Každý je unavený z pracovného týždňa a viac než nejaké tvrdé hranie nás zaujíma chutný nápoj a debaty o tom, čo sa v poslednom týždni stalo.

Ak ťa zaujíma tento typ zábavy zastav sa u nás. Čajové večery sa konajú vždy v piatok od piatej do deviatej, no niekedy sa pretiahnu až do neskorých nočných hodín.

Sobotné otvorené hranie

V sobotu sa otvárajú brány Gaming keepu všetkým hraniachtivým návštevníkom. Sobotné popoludnia sú zamerané viac na hranie a ak si chcete zahrať nejakú komplexnejšiu hru, toto je ten pravý deň.

Sobotné hranie sa oficiálne konajú vždy v sobotu od piatej do deviatej, často sa však stáva, že v Keepe je personál už skôr a večer robí nadčasy.

El Boardel

El Boardel je náš najznámejší formát a v skutočnosti sme ho organizovali už pred vznikom Gaming Keepu. Počas El Boardela sa vydávame do našich spriatelených kaviarní a pohostinstiev aby sme si mohli niečo zahrať v novom prostredí a spoznať nových ľudí. Po viac ako ročnej pauze sme našli nového spojenca a začíname novú sezónu. Ak chcete najnovšie info o konaní, prihláste sa do nášho newsletteru.

Kvízový večer

Keď za písomku nemôžete nič stratiť, iba vyhrať sladkosti, potrápiť si hlavičku robí každému radosť. Kvízov už sme mali viac. Niektoré boli formou klasického testu, iné boli obrázkové a mali sme aj hudobný kvíz. Kvízové večery bývajú obvykle raz za mesiac až dva, preto ho nepremeškajte.

Malovacie workshopy

Skoro každý mesiac si v Keepe ľudia príjdu spoločne maľovať. Sadneme si ukážeme si nové modely, naučíme sa nové techniky a celkovo si užívame spoločnú prácu. Ak sa chceš pridať, neváhaj a prídi k nám.

Ak máte záujem o naše novinky a články, prihláste sa do nášho odberu